مطالب علمی و خبری

موفقیت کشور در تراز بین‌المللی وابسته به دانش و فناوری هست

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

موفقیت کشور در تراز بین‌المللی وابسته به دانش و فناوری هست

دسته بندی : دانش تاریخ : پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه کشوری مقتدر هست که پژوهشگر زیادی داشته باشد، گفت: موفقیت کشور در تراز بین‌المللی به داد و بیداد کردن نیست بلکه وابسته به دانش و فناوری هست.

به گزارش ایسنا، حسن قاضی‌زاده هاشمی در اختتامیه المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور با بیان اینکه سعی می‌کنیم سال آینده این المپیاد را در سطح بین‌الملل برگزار کنیم، اظهار کرد: در این راستا وزارت بهداشت نهایت حمایت خود را خواهد کرد و امیدواریم رقابت‌ها از قالب کشوری به قالب بین‌المللی تبدیل شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: امیدواریم بتوانیم در کشف و رشد استعدادهای کشور موفق باشیم.

وی با اشاره به هفته دفاع مقدس خطاب به دانشجویان علوم پزشکی گفت: بیش از ۸۰ درصد شهدای دفاع مقدس کمتر از ۲۵ سال سن داشتند، شما نیز از همان جنس هستید با این تفاوت که امروز مطالبه کشور تغییر کرده هست.

هاشمی ادامه داد: آنچه مردم را خوشحال می‌کند این هست که هر روز اخبار موفقیت کشور در تراز بین‌المللی بشنوند که این مساله از طریق علم و دانش میسر می‌شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاکید کرد: امروز کشوری مقتدر هست که عالم و پژوهشگر زیادی داشته باشد.

وی اظهار کرد: آنچه می‌تواند کشور را در تراز بین‌المللی موفق کند داد و بیداد و رگ برجسته گردن نیست بلکه دانش و فناوری هست و ما خوشحالیم که کشور این مسیر را در پیش گرفته هست.

انتهای پیام